mIRC Scripting  


Geri dön   mIRC Scripting > IRCd Sistemleri > ConferenceRoom

ConferenceRoom Conferenceroom hakkında yenilikler, korumalar, sistem sorunları, bilinmeyenler ve niceleri...

Cevapla
 
LinkBack Seçenekler
  #1  
Alt 06 Ocak 2014, 21:44
Avatar Yok

mS Puan: 311
mS Derece: Goemon MeraklıGoemon MeraklıGoemon MeraklıGoemon Meraklı
 
Üyelik tarihi: 05 Ekim 2012
Mesajlar: 91
Konular: 70
Eklentiler: 0
Alınan Teşekkür: 5
Yapılan Teşekkür: 28
Arrow CR Services Bot Oluşturma Ekle

Merhaba SevgiLi mIRCScripting Forum Üyeleri.

Sevgili iRC ConferenceRoom Sunucularında Bulunan Kardeşlerim.Buyrun Rahatlıkla Services Bot Oluşturacağınız Alias Kodu.Gayet Kolay ve Hızlı.

Kodda KIRMIZI ile Belirtdiğim Kanal Kısmınıda Kendiniz Hangi Kanala Atmak İstoyrsanız Botları o Kanalın İsmini Yazarsınız.

Kodun Kullanma Komutu: /botekle Rakam
Örnek Veriyorum : /botekle 10 Gibi

ikinci bi not önemli: Arkadaşlar Eğer Yüztane yada fazlası Kadar bot atarsanız unutmayınki botların hepsi oluştuğunda kanalda direkt aop olacaklardır bunada dikkat ediniz.

Kod:
alias botekle {
  var %t = 1
  while %t <= $1 {
    var %:nick $read(nick.txt,%t)
    .as bot %:nick add
    .as bot %:nick set passwd 123654
    .as bot %:nick set host $server
    .as bot %:nick set user Service
    .as bot %:nick set realname $+(www.,$network)
    .as chan %:nick add 
    .as chan #sohbet bot add %:nick   
    inc %t
  }
}




Not:nick.txt Adında Metin Belgesi Açıp Kaydedin Ve Script Klasörünüzün İçine Atın.En Altta Vermiş Olduğum Rumuzlarıda nick.txt Metin Belgesine Kaydedin.

Kod:
JaLe
BeRke_iSt
Cansuu
Demett
vedat
MeLtem_ank
CemiLee
Pinarcik
Serdarr
infaz
Suskunn
mertcann
Adem_izmir
Melikem
Deniz
Devran
EftaLyaa
birsenn
Betull
ADNAN
aysime
SibeLim
Elaam
Cem
Kenan
Erdem
Muro
bebek_kiz
Sultan
SerpiL_ank
Songull
Serap-ist
bekir
bilal
ahmet_bey
aslan_amca
guzgulu
yesimmm
yasmin_fr
dolunayy
cengizz
sevcann
semra_hm
EzGiii
Davut_bey
Caglayan
OrHan
FiKo
CanCo
Perdeci
Seyfi
Sinan
Gamze_ank
SibeLim
Sergen_bjk
Abdullah
Hamdi
Asyam
ALpeR
Zeynooo
{ZaLim}
Defnee
Solmaz
Kemalettin_izmir
Zengin
GAR?P
FER?TT
YONCA-iST
Afakann
Asikkiz
]Kenan[
yesimm
ziyafetci
seyyar_plavci
BaNu
Canannn
CemiL-iST
OlgunAdam
Salimm
Saniye
DOGKAN
Sonerr
Lale_nl
Ariff
Azad_ist
hollandali_kiz
Qrmansa
olcayto
SeviLayyy
SeVgiLimSin
AskYokOlmus
Cnbaz
CanAli
Ali_ist
Asumann
{Ahu}
Yenerr
Erdemm
Ekrem
Ezilmem
Faruk_45
Celil61
Sovalyee
Hamza21
SeSiLya
Cerenkiz
Canimsin
Sivasli_Sidy
Colak_Hasan
Bankaci_Hakan
Kesifoglu
Kerimcan
Kader_yazisi
Temel61
yozgatli_aLi
Zekayii
MeLisss
MemoLi
Yasemin_Akca
AzerbaycanLi
Hamidee
RusGuzeLi
FenerLii
Omurboyu
yektaa
ZiyneT_Gs
xx_chc_xx
PolaT_BEY
EsilSe
EnDer_
BoBooo
FransizGuZeLi
Esmerkiz_ist
Gul-Can
Gokhan-ant
VoLKan_
DeLienGin
Fb_Serdar
GaLiba
ArKo
DiDemmm
SonGun
Ceydaaa
Cevdet_
YasinBey
GulGuzeLii
FutbuLcu
PANDA
Berrinn
Julidee
SuGibiKiz
ForLan
SaNaLBoCuK
BetonKaFa
Latiff
Suleyman-
Selimce
Sivirekli_BaTu
CeylanGozlum
ElmaSekeri
Nartanem
Nalan-34
Hulyaaa
BeLirginkisi
Bilbakalim
Cancan_
DeDerBeDeRR
VusLatt
KiLimCii
Servett
uFuk_
Sademm_
Darginn
CoCoCoLa
MeLisamm
Yurdagull
YASMiNKiZ
PeRiKizii
Perihan_ist
Fundaa
Fulya_ank
Devrenn
Tertipp
HayLazz
Kanuncu
Keriman
Serife
CiKolaTaKizz
Coskunn
Xx_JesT_Xx
Omercik
Sezerr
Seren_Kiz
SonBaharr
Parlamentmavisi
gulbahar
Fidann
HaLitt
AyseCik
POYRAZZ
MarazAlii
Egemen
iLknurrr
ilkayy
Cemre_
Cekingen
CadoLoozz
Busemm
JanDarmaa
SincanLi
CimCimem
Cagkan_ist
DeLiDoluyum
CakmakGozLu
Dilberayy
HanDan_ank
Yusuf_Dag
ManoLyamm
Bacanak
guest45515
Guest458564
Guest45698745
Guest485545655
Guest14455154
Guest44545454545
Guest343452
Guest4548515
Guest11234120
Guest5444451
Guest4851564324
Guest525454154
Guest44441561

Konu Goemon tarafından (26 Ağustos 2015 Saat 00:15 ) değiştirilmiştir.
Alıntı ile Cevapla
Sponsored Links
  #2  
Alt 06 Ocak 2014, 22:39
Feragat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 Headcoder 

mS Puan: 801
mS Derece: Feragat ÇalışkanFeragat ÇalışkanFeragat ÇalışkanFeragat ÇalışkanFeragat ÇalışkanFeragat ÇalışkanFeragat Çalışkan
 
Üyelik tarihi: 31 Mart 2012
Bulunduğu yer: $mircdir
Mesajlar: 89
Konular: 41
Eklentiler: 5
Alınan Teşekkür: 60
Yapılan Teşekkür: 37
Standart

Faydalı bir çalışma olmuş, böyle güzel parça kodların devamını bekliyoruz. Emeğine sağlık.
__________________
Vi veri veniversum vivus vici..
Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Etiketler
bot, conferenceroom, conferenceroom services bot, conferenceroom services bot oluşturma, cr bot ekle sil, cr de services bot ekle, cr services, cr services bot ekle, ekle, oluşturma, services, services bot kurma, services bot oluşturma, services oluşturma

Seçenekler

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık



Yasal Uyarı

    5651 sayılı yasada belirtilen "Yer Sağlayıcı" olarak hizmet sunmaktadır. İlgili yasaya göre site yönetiminin tüm içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebep ile sitemiz, uyarıları dikkate alarak yasa dışı paylaşımlar hakkında gerekli işlemleri yapmaktadır. Oluşabilecek yasal sorumluluklar üyelerimize aittir. Gerekli şikayet bildirimleri yapabilmek için "burayı" tıklayarak gerekli alanları doldurup yapabilirsiniz.
mIRCScripting © 2015



1 2 13 14 16 17 18 19 21 22 23 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 49 50 51 52 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76